Drzwi wewnętrzne ramiakowe i płytowe

Oferujemy drzwi wewnątrzlokalowe ramiakowe w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Solidna konstrukcja ramy wykonanej z drewna klejonego lub z płyty MDF może być wykończona okleiną drewnopodobną lub fornirem drewnianym z zastosowaniem innowacyjnej technologii pozwalającej na wyeliminowanie połączeń na krawędziach skrzydła. Poprzez zastosowanie technologii czopowania i łączenia elementów przy pomocy kołków poprzecznych uzyskano mocną i stabilną konstrukcję.

 

W naszej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne ramiakowe i płytowe producentów takich jak: INTENSO, PORTA, DRE, ERKADO, POL-SKONE, CENTURION, PROFILDOORS, VIVENTO, BARAŃSKI OPTIMO, INVADO oraz wielu innych.

DO SKRZYDEŁ DRZWIOWYCH POLECAMY OŚCIEŻNICE STAŁE LUB REGULOWANE NA GRUBOŚĆ MURU, KTÓRE MOGĄ BYĆ WYKONANE Z PŁYTY MDF LUB DREWNA KLEJONEGO. OŚCIEŻNICE WYPOSAŻONE SĄ W OPASKI REGULOWANE RÓŻNEJ SZEROKOŚCI I KSZTAŁTU.

Wyposażenie standardowe drzwi zawiera dwuczopowe zawiasy z pełną regulacją 3D, zamek na klucz, wkładkę patentową lub WC, szkło hartowane bezpieczne (system SilicSafe – technologia wyciszenia szyb). Powierzchnie drzwi pokryte efektownymi i bardzo trwałymi okleinami, fornirowane i pokryte ekologicznymi lakierami UV lub malowane farbami akrylowymi na kolory z palety RAL i NCS.
Drzwi w tańszej wersji o konstrukcji ramiaka wykonany ze sklejki, oklejonej płytą HDF, wypełnienie stanowią płyciny z MDF-u lub płyty “plaster miodu” okleinowane.

Stanowią one alternatywę dla droższych drzwi ramiakowych lub drewnianych. Bogate wzornictwo i szeroka gama oklein, okuć i szyb (imitujących drewno egzotyczne, oklein  kierunkowych, szyby satynowe, z aplikacjami, bezpieczne) gwarantują wysokie walory estetyczne i użytkowe. Większość skrzydeł płytowych pasuje do ościeżnic metalowych, co pozwala na ich zachowanie w przypadku kłopotliwego demontażu.

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiadamy jak najszybciej możemy