OKNA PCV

Nowoczesny system okuć zapewnia niezawodne i komfortowe użytkowanie stolarki przez wiele lat.
Dowiedz się więcej

Okucia obwiedniowe wiodących producentów takich jak ROTO NT, WINCHAUS, MACO z zaczepem antywyważeniowym, blokadą błędnego położenia klamki i funkcją mikrowentylacji w standardzie dają możliwość łatwej obsługi okna.Opcjonalnie można zastosować również okucia DESIGNO lub ACTIV PILOT z niewidocznymi zawiasami, okucia TILT FIRST do pokoi dziecięcych oraz okucia antywłamaniowe klas WK1 WK2.

Wielokomorowa budowa profili w połączeniu ze stalowymi wzmocnieniami wewnętrznymi, nowoczesnym systemem uszczelek i z termoizolacyjną szybą gwarantują użytkownikom okien optymalną ochronę przed chłodem i hałasem.
Proponujemy okna w wersji niezlicowanej o klasycznej linii lub w wersji półzlicowanej o zaokrąglonych krawędziach ramy i skrzydła.

Profile okienne o szerokości 70, 82 lub 90 mm ze stalowymi wzmocnieniami wewnątrz o grubości 1,5 mm gwarantują idealną statykę, bezpieczeństwo i są zaliczane do najwyższej klasy jakościowej – klasy A. Taka konstrukcja umożliwia projektowanie stolarki o dużych gabarytach.
Trzyszybowe pakiety zespolone o grubości 40 mm ze szkłem niskoemisyjnym (nowość – szyba nowej generacji “SUNLIGHT +”) i z przestrzenią międzyszybową wypełnioną argonem oraz z ciepłą ramką wewnątrzszybową zapewniają izolacyjność cieplną na poziomie Ug=0,6 W/m2xK i izolacyjność akustyczną od Rw=32 dB. Okna posiadają dwie lub trzy uszczelki wymienne z termoplastycznego tworzywa EPDM odpornego na działanie czynników atmosferycznych.

Stolarkę PCV wykonujemy w szerokiej gamie kolorów jednorodnych (wg palety RAL), w technologii ACRYCOLOR, drewnopodobnych (do wybory 36 kolorów renolitów) oraz imitujących aluminium. Okna PCV mogą występować w kolorach jedno- i dwustronnych. Unikalnym rozwiązaniem jest tzw. proces koekstruzji profili. Polega on na tym, że okna z jednostronną okleiną drewnopodobną posiadają pod spodem barwioną w masie warstwę profilu PCV, dzięki której ewentualne uszkodzenia mechaniczne nie są widoczne na powierzchni okna.
Bogaty wybór kształtów okien, szprosów oraz klamek umożliwia nadanie oknom oryginalengo oraz indywidualnego charakteru.

Jesteś zainteresowany oknami PCV?